02

خدمات ما

ما خدماتمان را با بالا ترین کیفت ها به شما ارائه می کنیم

حمل و نقل جاده ای

با وجود این که راه های مختلف ریلی، هوایی و دریایی برای انتقال بار و مسافر در ایران و جهان وجود دارد، همچنان حمل و نقل جاده ای پر مصرف ترین راه برای انتقال محسوب می شود. اصلی ترین علت این موضوع را می توان ارزان بودن این مسیر – به عنوان یکی از مزایای حمل و نقل جاده ای – دانست.

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی عبارت است از جابجایی افراد، کالاها و غیره به‌وسیله قایق، کشتی و دیگر شناورها از روی دریاها، اقیانوس‌ها، دریاچه‌ها، کانال‌ها و رودخانه‌ها. کالاهایی که از طریق دریا حمل می شوند معمولاً دارای حجم و وزن زیادی می باشند. طولانی بودن ‏زمان حمل در اکثر اوقات توجیه چندانی برای مسافر ندارد.

حمل و نقل هوایی

مستقل از اینکه چه معنا و تعریفی از حمل و نقل هوایی در ذهن شما است، بازهم این روش، یکی از بهترین راه‌های موجود برای جابه‌جایی مسافر و بار است. قاعدتا از ما انتظار دارید، در مورد این روش و موارد مربوط به آن بشنوید، زیرا برخلاف تصور عمومی، بسیاری از افراد اطلاعات چندانی در مورد این روش ندارند.

بسته بندی

بسته بندی عبارت است از ساخت محفظه ای که سلامت کالای محتوای خود را از مرحله بعد از تولید تا مرحله مصرف حفظ می نماید و به عبارتی دیگر بسته بندی، یک مفهوم تضمین کننده برای تحویل مطمئن کالا به آخرین مصرف کننده در شرایط مطلوب با حداقل هزینه است.

تحویل خانه

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد.

زنجیره تامین

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند. در حقیقت این متن هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد.

04

فرآیند کار

ما چند مرحله برای تحویل محصول را دنبال می کنیم

انتخاب کامیون

در این مرحله با توجه به نوع حمل و مبدا و مقصد کامیون و یا تریلر متناسب انتخاب میگردد

سفارش حمل و نقل

در این مرحله بارنامه بر اساس نوع کالا و مشخصات کامیون و راننده ،بارنامه سراسری صادر و محموله آماده حمل میگردد

تحویل کالا

تحویل کالا با جزئیات در محل مورد توافق به مالک یا نماینده ایشان تحویل میگردد

03

پروژه ما

آخرین آثار اخیر پروژه ما را کاوش کنید

24/7 تیم پشتیبانی فعال

پشتیبانی فوری نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید .تیم پشتیبانی سمند ترابر آماده اطلاع رسانی می باشند .

تماس با ما