01

درباره ما

شرکت لجستیک مدرن

شركت سمند ترابر بين الملل در راستای سياست ها و اهداف گروه صنعتی ايران خودرو به عنوان يكی از زير مجموعه های شركت خدمات مهندسی ايران خودرو (ايسيكو) تاسيس شد تا به عنوان يك بازوی كارآمد، امكان مديريت موثر، ارزش آفرينی بيشتر و ارتقا دانش سازمانی را در اين عرصه فراهم آورد . اين شركت در سال 1387 با نام پرشين شيد آسيا به صورت مسئوليت محدود خريداری شد و در سال 1388به عنوان شركت بين المللی سمند ترابر (سهامی خاص) تغيير نام يافت. هم اكنون اين شركت به عنوان اصلی ترين پيمانكار حمل محصولات ايران‌خودرو از كليه سايت‌های توليدی به نمايندگی های سراسر كشور، حمل بدنه‌ها جهت انجام عمليات مونتاژ از سايت تهران به ساير سايت‌های توليدی در شهرستان‌ها و حمل قطعات از توليدكنندگان حومه تهران به كليه سايت‌های توليدی انجام وظيفه می كند و حضور گسترده در بازارهای خارج از گروه صنعتی ايران خودرو را به عنوان يكی از اصلی ترين اهداف استراتژيك خود قرار داده است.

02

داستان موفقیت ما

ما شرکت حمل و نقل حرفه ای هستیم

وقتی شروع کردیم

امكان مديريت موثر، ارزش آفرينی بيشتر و ارتقا دانش سازمانی را سرلوحه امور قرار دادیم.تا در مسیر درست قرار بگیریم.

در 1387

تشکیل تیم حرفه ای

با هدف دست‌يابی به بازارهای جديد در حوزه خدمات حمل و نقل جاده‌ای تیم حرفه ایی خود را در حوزه لجستیک تشکیل دادیم

در 1388

دریافت جوایز

دریافت جوایز از منابع معتبر و همچنین اخذ ایزو 9001 -ایزو 14001 -ایزو 45001 بخشی از افتخارات شرکت محسوب میگردد

از 1389

موفقیت ما

نيروی كارآمد، پتانسيل‌ موجود در گروه ايران‌خودرو، ناوگان حمل و نقل مجهز ، مالكيت غرفه در پايانه نسيم شهر و صدور بارنامه سراسری

امروز
24/7 تیم پشتیبانی فعال

به پشتیبانی فوری یا هرگونه کمک نیاز دارید؟

به شما شرح کاملی از سیستم می دهد و آموزه های واقعی کاشف بزرگ حقیقت استاد سازنده انسان را شرح می دهدبه شما شرح کاملی از سیستم می دهد و آموزه های واقعی کاشف بزرگ .

تماس با ما

06

پروژه ما

برررسی آخرین پروژه ها